Office 365

Office 365

Office 365 – Najlepsze aplikacje pakietu Office i usługi w chmurze dla komputerów PC i Mac oraz na tablety i telefony. Roczna subskrypcja z wyjątkowymi nowymi funkcjami co miesiąc i 1 TB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive.

Co posiada Office 365:

1. Pokazywanie opowieści z każdego kąta

Funkcja 3D umożliwia nam nadanie nowego wymiaru kreatywności dokumentom programów PowerPoint, Word i Excel. Możemy w łatwy sposób wstawić obiekt 3D z katalogu Remix 3D lub pulpitu, a następnie obrócić go w celu zmiany kąta.

2. Wbudowana pomoc w pisaniu

Szybsza praca dzięki wbudowanej funkcji poszukiwania i zaawansowanym narzędziom sprawdzającym. Funkcja ta jest pomocna w przeglądaniu rzetelnych źródeł i zawartości oraz dołączaniu ich do pracy bez opuszczania programu Word. Wszelkie materiały możemy dodawać za pomocą jednego kliknięcia. Redaktor to wbudowana usługa pisania cyfrowego z sugestiami zaawansowanego modułu sprawdzania pisowni, która pomaga w udoskonalaniu stylu pisania.

3. Pewnie prowadź prezentacje

Nadaj kształt swoim pomysłom przy użyciu wbudowanych narzędzi do projektowania, dzięki którym można uzyskać profesjonalne wyniki. Funkcja Projektant programu PowerPoint automatycznie poleca profesjonalne opcje projektowania, które można zastosować do slajdów w ciągu kilku sekund.

4. Rozwiązywanie problemów matematycznych

Napisz odręcznie równanie w programie OneNote, a asystent matematyczny pisma odręcznego nie tylko przekonwertuje je na tekst, ale może także podpowiedzieć, jak je rozwiązać, oraz przedstawić interaktywny wykres ze zmiennymi, którymi możesz manipulować.

/ Tags: , , , ,