Prestashop

Prestashop

Bardzo często zastanawiamy się i zadajemy sobie pytanie jaki silnik wybrać do naszego sklepu internetowego? W ostatnich czasach bardzo popularną platformą stała się Prestashop.

Prestashop

Co daje nam wdrożenie sklepu opartego na Prestashop?

Przede wszystkim posiada bardzo duże możliwości i bez problemu obsłuży całkiem spory sklep. Jest intuicyjna i dosyć prosta w obsłudze. Presta polecana jest dla małych, średnich oraz dużych sklepów. Domyślnie oferuje ponad 310 zaawansowanych funkcji. Funkcjonalność sklepu można dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu zapewni ona wygodę w obsłudze Klientów.

Wygląd sklepu również ma bardzo duży wpływ na przyszłe wyniki sprzedaży, dlatego Presta umożliwia stworzenie dowolnego szablonu graficznego wraz z indywidualnym rozmieszczeniem funkcjonalności. Dzięki wprowadzeniu oferty w dowolnym języku możemy skupić się nie tylko na sprzedaży w Polsce ale również na sprzedaży globalnej.

Jeżeli jesteś początkowym Sprzedawcą i szukasz rozwiązania dla swojego sklepu to chętnie podejmiemy się doradzenia, wdrożenia i późniejszej opieki.