Usługi programistyczne

Warto powierzyć zaprojektowanie systemu osobom z doświadczeniem i twórczym, nowatorskim podejściem.
Oferowane przez nas systemy cechuje skalowalność, wydajność, bezpieczeństwo i możliwość rozwoju o dodatkowe funkcjonalności w przyszłości.

N

asza oferta to również usługi programistyczne. Oferujemy Państwu szeroki zakres rozwiązań w tym zakresie. Dla naszych Klientów realizujemy indywidualne projekty systemów spełniających specyficzne wymagania dotyczące indywidualnych procesów realizowanych w ramach organizacji, które ściśle współpracują z pozostałymi obszarami zarządzania.
Zajmujemy się również wdrożeniami gotowych rozwiązań np.: systemów e-commerce i dostosowywaniem ich do specyficznych wymogów Klienta.

Dla klientów, którzy posiadają już wcześniej wdrożone systemy wykonujemy ich audyt i w przypadku wykrycia nieprawidłowości wskazujemy jakie należy wykonać działania celem ich naprawy lub w przypadku stwierdzenia nieopłacalności takich działań wskazujemy korzystne rozwiązania mające na celu migrację danych do nowych systemów.

services

Rozwiązania E-COMMERCE

Wdrażamy gotowe rozwiązania oparte na popularnych systemach i integrujemy je z istniejącym oprogramowaniem Klienta. W przypadku specyficznych wymagań projektujemy i wdrażamy dedykowane systemy.

shadow

Wydajny i BEZPIECZNY hosting

Dla potrzeb systemów naszych Klientów oferujemy usługi hostingu w oparciu o profesjonalne serwery dedykowane. Wszystkie serwery posiadają ochronę Anty-DDoS i podłączone są zdublowanym łączem o wydajności na poziomie 3 Tbps. Opcjonalnie zapewniamy usługi backupu danych, dedykowany adres IP i wiele innych.

shadow

ANALIZA kodu

Klientom, którzy nie są zadowoleni z jakości działania wdrożonych rozwiązań programistycznych firm trzecich, oferujemy usługi związane z analizą kodu. Nasi eksperci wskażą błędy i możliwe sposoby ich naprawy.

shadow

Aplikacje MOBILNE

W ramach naszej oferty programistycznej jesteśmy w stanie zaoferować wykonanie aplikacji na urządzenia mobilne. Aplikacje takie mogą być również częścią istniejących rozwiązań, rozszerzając ich funkcjonalność lub ułatwiając dostęp do nich.

shadow